Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Tu sprawdzisz, jak zamówić serwis okien.

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują też czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]