Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Sprawdź informacje o tworzeniu sklepów internetowych

Pragniesz założyć sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Czemu warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, iż błyskawicznie pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma sporo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest osiągnąć przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy nabywców. Dzięki wdrożeniu odpowiednich wtyczek poszerza się także ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zamówienie np. przez Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także analizę danych sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o właściwą o semantykę kodu

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o instalację tylko niezbędnych, wypróbowanych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu i jego ochronę przed atakami hakerskimi. W ramach sklepu WooCommerce spece zbudują także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowościach oraz promocjach albo publikować omówienia i różnorodne porady odnośnie oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]