Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Potrzebujesz więcej informacji o lokalu na imprezę w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/yj4xnvwl.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne czy wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których ukształtowanie trwałych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, aby uczcić osiągnięte sukcesy, jak również różnorodne bankiety dla partnerów biznesowych, szkolenia oraz konferencje. Takie wydarzenia wymagają dobrego planowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Jeżeli nie mamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, w których można wyprawić bankiet, należy rozejrzeć się za propozycjami najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Istotne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi planowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla wspólników spółki, podczas których celebrowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Należy w takich wypadkach zaplanować event w stylowym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje ważność wydarzenia. A jeżeli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w najbliższej okolicy sali warto postawić na lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering doświadczonej firmie

Podczas planowania wydarzenia firmowego nie można zignorować tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazany punkt wyśmienitych dań dla gości, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i zajmie się ozdobieniem stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest także zapewnienie gościom wzorowej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki do stołu oraz wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, ale i zniewalające wizualnie dania.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]