Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Dowiedz się, kto je wykonuje.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]