Profesjonalne sprzątanie grobów

Dowiedz się, komu zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – gdy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast chcemy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około 400 PLN rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]