Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ dowiesz się, komu zlecić catering na imprezy w Krakowie.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle popularne ostatnio wydarzenia w plenerze czy pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w różnych miejscach w Polsce organizowane są benefisy, sympozja bądź gale. Wszystkie te eventy wymagają należytej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Apetyczne dania, wykwalifikowana obsługa – o cateringu imprezowy

Wybrałeś już punkt, gdzie wyprawisz piknik albo masz zarezerwowaną salę na imprezę? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz należy zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych trunków, gorących posiłków i przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku prestiżowych gal w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie – odpowiednie rozstawienie stolików, szykowne akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością będą także pod wrażeniem, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezę

Zaletą zamówienia oferty cateringu eventowego jest bez wątpienia to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje pyszne menu, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i napoje zostaną dostarczone w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, aby prześledzić z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania szczegółów oferty doradzi ona, które napoje, przekąski oraz dania świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]