Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie opieki technicznej WordPress? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się nadzwyczaj często stosowanym CMS-em. Dzięki temu, iż jest szybki i łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, korzysta się z niego współcześnie do projektowania sklepów e-commerce oraz wymyślnych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną przykrych sytuacji, dlatego istotną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu rekomenduje się powierzyć opiekę nad stroną www rzeczoznawcy?

Kluczowym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednak firmy po postawieniu strony lekceważą okresową instalację nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware lub ataki hakerów. Poza tym, mimo że WordPress jest niezwykle łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z nieprzewidzianymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Dlatego wymagane jest, by czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, warto zlecić opiekę techniczną nad stroną zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną internetową – oferta dla firm i blogerów

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, tak niewielkich jak i dużych firm, którym zależy na skutecznym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest również freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony. W bazowym dostępnym pakiecie znajduje się usuwanie następstw ataków hakerskich, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także różnego rodzaju monitoringi (np. zmian zawartości, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]