Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Tutaj zapoznasz się z ofertą parkingu Balice.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Twoje auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]