Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Parking przy lotnisku w Krakowie - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl.

Możliwość trafienia nawet w bardzo odległe miasta świata, wygoda i szybkość – to główne zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niebywałą popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking w Krakowie – leć bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Dodatkowo podróżni mogą uzyskać asystę personelu parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora bądź obniżenie ciśnienia w oponach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]