Jak wybrać salę weselną na ślub?

Przyjęcia weselne - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście spędzą ten ważny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności wypada rozważyć?

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka bardzo istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego będzie prosty. Jeśli na uroczystość poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, trzeba poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza hotelowa. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc ułożenie menu, przystrojenie sali i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż 30 minut.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]