Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Catering weselny Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, chrzciny lub komunie, od dawna przestały być organizowane w domu wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, na które sprasza się nieraz nawet i stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę wymyślić jadłospisu, a potem naszykować oraz zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie może trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering na wesele?

Urządzanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w czasie imprezy, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Goście bowiem liczą na to, że stoły będą pięknie ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy będą pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również że obsługa w profesjonalny sposób będzie donosić gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, kelnerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w salach.

Catering na wesele – potrawy dopasowane do estetyki przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi regułami, tak w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożoną wstępnie listę proponowanych dań głównych, napojów i zakąsek pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość samodzielnie skompilować jadłospis z zaproponowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe pomysły i często na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie unikalnych kompozycji potraw.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]