Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Więcej o cateringu dla firm.

Konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe – każda poważna firma z pewnością w końcu stanie przed nieodzownością przygotowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko zjeść

Kursy oraz konferencje biznesowe to eventy, które zwykle trwają po 6-9 godzin, nierzadko nawet przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają ścisły harmonogram wykładów, między którymi zaplanowane są średnio dwie niezbyt długie przerwy, podczas których nie da się spożyć kompletnego posiłku w okolicznej restauracji. Stąd nieodzowne jest zagwarantowanie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zabrać na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka ubrudzenia rąk czy garnituru. W ramach usługi cateringu dla firm dostarczany jest także sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważna część kursów biznesowych

Bufet kawowy jest bardzo ważna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to także sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszej grupie spraw poruszanych na szkoleniu. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji bądź płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, jedząc przyniesione z domu bądź kupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o wygodę partycypantów.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]