Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Na https://joannaklusak.com zdobędziesz więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro projektów Kraków

Biuro architektoniczne oferuje rozległy wachlarz usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może przygotować całościowy projekt budynku, a później czynnie sprawować kontrolę nad rozwojem robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację budynku bądź zaproponować aranżację już istniejących rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a zarazem po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi żłobki, budynki rekreacyjne, mieszkania na wynajem i kawiarnie. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może też zaplanować praktyczne i pojemne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]