Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Więcej informacji o automatycznym księgowaniem.

Właściciele firm bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla ogromnych podmiotów

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla biur podróży, firm oferujących usługi oraz domów wypoczynkowych

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych lub prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]