Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Shuttersy zamówisz na https://skyshutters.pl.

Projektując wystrój pomieszczenia, rzadko poświęca się dużo uwagi ozdobie okien. W większości wypadków wybiera się standardowe rozwiązanie, a więc firanki i zasłony, które czasem zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze inne zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Charakterystyka okiennic wewnętrznych typu shutters

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych poruszają się, tym samym można ustawiać je w dowolnej pozycji, zależnie od zachcianek domowników. Wytwarza się je z płyt MDF, z listw drewnianych, a także PCV. Shuttersy montuje się przeważnie na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach bądź w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się jeszcze dość rzadko, ale każdy z nas z pewnością przyjrzał się im w telewizji lub w kinie, bowiem te okiennice są często używane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich i Afryce Południowej.

Praktyczne zastosowanie shuttersów

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one również praktyczne funkcje. Przy ich użyciu można pasywnie kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać utracie ciepłego powietrza. Shuttersy bardzo dobrze komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz i da się je założyć je na większości ram okiennych. Wytwarza oraz instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nadzwyczaj atrakcyjny wygląd, dzięki czemu wpływają na podniesienie wartości posesji. Warto dodatkowo zaznaczyć, że okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez wykorzystania łańcuszków, co właściciele psotnych zwierzaków oraz rodzice małych dzieci, które mogłyby zaplątać się wiszące sznurki, uznają z pewnością za dodatkowy atut.

SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]