Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź ten portal!

Najpiękniejsze miejsca w Małopolsce. Dowiedz się więcej na visitmalopolska.pl.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych województw w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, zatem często z trudem można znaleźć coś dla siebie w setkach informacji o zbliżających się wydarzeniach sportowych czy kulturalnych oraz godnych zwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o wartych zobaczenia miejscach w Małopolsce?

Żeby przybliżyć potencjalnym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstał portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o atrakcyjnych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak też o pokazach i imprezach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na stronie? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski o razu na głównej stronie zauważą mapę, na której ekspresowo znajdą muzea i zabytki, Centra Informacji Turystycznej, a także pensjonaty, hotele i schroniska młodzieżowe zlokalizowane w różnych punktach Małopolski. Serwis ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach aut, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Ponadto dla osób, które z przeróżnych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował wirtualne spacery prezentujące między innymi trasy rowerowe, piękno parków narodowych i krajobrazowych czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Lista konsulatów i przydatne rozmówki – niezbędne informacje dla cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina też o turystach z zagranicy, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy pozostałych tatrzańskich miejscowości. Newsy dodawane na stronie publikowane są więc w języku angielskim, ale ponadto w m.in w języku niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz słowackim. Niesłychanie wartościowy dla obcokrajowców jest także dział Rozmówki, w którym poznają ważne słowa i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie pobytu naszym kraju. Zagraniczni turyści znajdą tu spis ambasad i konsulatów mających swoje siedziby w regionie Małopolski.

VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego