Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - aktualną ofertę poznasz na tej stronie.

Oświetlenie samochodowe to bardzo istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł albo zaniedbanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować groźną sytuację na trasie, co nierzadko kończący się kolizją. Używanie wysokiej jakości świateł jest niezbędne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich dostawców wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Co oferuje krakowski producent oświetlenia samochodowego?

Zasadniczo w asortymencie OE Industry znaleźć można dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, bocznych oraz tylnych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry produkuje też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami agro, off-road czy specjalnymi. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez nieliczne służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zdecydowanie podnoszą komfort życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają sporo dni w podróży. A to tylko ułamek oferty OE Industry.

Spółka OE Industry zrealizuje każdą wizję zamawiającego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowany zespół fachowców gotowy wcielić w życie wizję zamawiającego, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po jego certyfikację. OE Industry udziela również wsparcia posprzedażowego. Za sprawą silnego naciskowi na wszechstronne testowanie nowych produktów, głębokich analiz oczekiwań swoich klientów i budowania wykwalifikowanego zespołu fachowców, OE Industry stało się światowym liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]