Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Wyprawy w góry - zobacz korzystną ofertę.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który docenia solidnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Przygotowujemy trekkingi, których celem są szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które lubią aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie pragnień i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających dogłębnie charakter górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy i Dolomity.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]