Projekty domów drewnianych nadal bardzo popularne

Domy góralskie projekty. Dowiedz się więcej na http://domygoralskie.com/realizacje.html.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki murowane. Obecnie na szczęście zauważyć możemy to, że zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Rzecz jasna nie jest tak bez przyczyny – domy drewniane wykazują bowiem mnóstwo plusów. Najważniejszym jest na pewno wygląd – pasują tak do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Ważne okazuje się także to, iż domy drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż są wznoszone tylko z naturalnych materiałów. Drewno potrafi również absorbować fale pochodzące od telewizorów i filtrować powietrze, a to powoduje, że ich mieszkańcy lepiej się wysypiają oraz dbają o swoje płuca.

Różnorodność projektów domów góralskich

Najczęściej spotykanym rodzajem domów z drewna są oczywiście te przywodzące na myśl podhalańską zabudowę. Często wykonywane są z bali, a styl ich zdobienia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy również projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym stylu. Nierzadko także widuje się projekty domów góralskich, które łączą odmienne stylistyki – na przykład elementy betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zamówić również, jeśli zamierzamy wybudować je poza Podhalem.

Któremu projektantowi zlecić projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, iż na komfort mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, według którego został wybudowany. Dlatego stawiając na podobne rozwiązanie, warto obejrzeć wcześniejsze projekty twórcy i dowiedzieć się, co sądzą o nim poprzedni kontrahenci. Istotne jest, aby w jego teczce było sporo projektów domów góralskich – przez to otrzymamy pewność, że nasze zamówienie zostanie odpowiednio zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze również dowiedzieć się, czy projektant współpracuje z firmą, która wzniesie obiekt – w ten sposób inwestycja skończy się szybciej.

"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]