Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Z najnowszym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl

Wraz z ewolucją internetu i rozwojem rynku, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś coraz częściej korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć niemal wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady specjalisty

Zakup złotej broszki, naszyjnika bądź pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli zamierzamy kupić obrączki lub pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli zaś zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej porady złotnika. Pokaże on popularne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na chrzest, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą pomocnicze usługi. Główną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek bądź odpadł kamień z kolczyka, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje czy też inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, albo mamy własny pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu posiadamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]