Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Zamów maseczkę wielorazową na www.vitberg.com.

COVID-19, który opanował cały glob, na skroś odmienił nasz bieg życia i relacje z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania określonych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu lub biura, gdzie z reguły przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeżeli z trudem nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Wygodna maseczka wielorazowa w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed zarażeniem wirusem w takim samym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. kryje nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi atutami są komfort, wytrzymałość oraz niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla sportowców oraz ludzi starszych

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać maski ochronne w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Nie blokuje ona FaceID, co z pewnością docenią młodsi użytkownicy.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]