Srebrna biżuteria dla dzieci

Tutaj znajdziesz biżuterię dla dzieci

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: przymierzają ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, by nasze drobiazgi nie ucierpiały w czasie zabawy, warto czasem sprawić pociechom własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Jaką biżuterię dla dzieci wybrać?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru akcesoriów dla dzieci powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Pierścionki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – kupujmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dziecka

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, gwiazdki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różowego, a także fiolet, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.