Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Aktualny asortyment hurtowni słoików szklanych przejrzysz na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do potężnych marek, jest to także sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego ekologicznego, pysznego czy też niszowego produktu. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby artykuł długo zachował świeżość, a więc m.in. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek to metoda redukcji kosztów

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo ocet, piwo albo marmolady, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając towar całymi paletami na ogół można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale również oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików oraz butelek. Dzięki temu też otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz butelki i słoiki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do rozlewania wina, soków czy piwa) i słoje. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 4000 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków i butelek hurtowo można również zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]