Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Dowiedz się, gdzie nabyć oryginalne części Renault

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]