Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Jeśli potrzebujesz balonu do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]