Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Więcej informacji o kontenerach na gruz

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener budowlany – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach często używane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]