Kompletujesz odzież na motocykl? Kup też kombinezon

Chcesz kupić kombinezon motocyklowy? Wejdź na https://www.legato-motocykle.pl/pol_m_Dla-Motocyklisty_Odziez-motocyklowa_Kombinezony-motocyklowe-131.html.

Korzystanie z jednośladu łączy się nie tylko z pewnym ryzykiem, ale nierzadko także z niewielkim dyskomfortem. By ograniczyć niekorzystny wpływ niektórych czynników na zadowolenie z jazdy, konieczne jest wyposażenie się w adekwatną odzież. Specjalne spodnie w komplecie z kurtką bądź kombinezon na motor powstrzymają odczuwanie rozpędzonego powietrza, a także w razie potencjalnego wypadku wyraźnie zredukują prawdopodobieństwo doznania rozmaitego rodzaju urazów. Tak jednakże będzie tylko w przypadku, gdy wybierzemy stosowny ich model. Co warto więc zamówić? Jaki materiał wybrać? Co będzie lepszym rozwiązaniem – wersja jedno- czy może dwuczęściowa? Na te kwestie odpowiemy w poniższych akapitach.

Kombinezon na motocykl jedno- albo dwuczęściowy. Który jest najlepszy?

Kombinezony motocyklowe jednoczęściowe wybierają przede wszystkim biorący udział w wyścigach sportowych, doświadczeni motocykliści, oraz osoby sporadycznie podróżujące na odległych trasach bez długich postojów. Zapewniają one wysoki stopień ochrony podczas wypadku. Niestety w parze z tym idzie zmniejszenie wygody ich zakładania, ale i wykonywania w nim innych niż jazda czynności, np. odwiedzanie w nim toalety bywa bardzo kłopotliwe. Z tej przyczyny motocykliści, którzy nie jeżdżą w zawodach, od razu mogą zdecydować się na dwuczęściowy kombinezon na motocykl. Daje on należytą w większości przypadków protekcję, a równocześnie swobodniej się go ściąga i ubiera.

Kombinezon na motor – nie tylko model jest istotny

Budowa kombinezonu na motocykl to natomiast nie wszystko, co należy wziąć pod uwagę nabywając jeden z nich. Jednakowo istotny jest surowiec, z którego został on wytworzony. Tu do wyboru mamy w zasadzie skórę i specjalne materiały tekstylne. Kombinezony ze skóry dają stosunkowo małe możliwości wentylacji, ale doskonale chronią w razie upadku. Warto natomiast zaakcentować, że wiele tekstyliów – na przykład te z wytrzymałych polimerów – pod tym względem radzą sobie równie dobrze, a przy tym są bardziej przewiewne.

Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]