Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz drzwi drewniane

Drzwi wejściowe spełniają sporo zadań – chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, strzegą przed wtargnięciem osób niepowołanych oraz izolują od szumu docierającego z ulicy. Czy warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe drewniane – połączenie nowoczesności z tradycją

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe od lat cieszą się dużym uznaniem, z uwagi na swoje cechy i trwałość. Naturalny surowiec znakomicie się prezentuje i da się go wykończyć na przeróżne sposoby. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny, a zarazem koszty ogrzewania są dużo niższe. Kupując drzwi do mieszkania warto zwrócić uwagę na modele o przekroju 92 mm ewentualnie 68 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoich cech – nie ulegają odkształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, dlatego doskonale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe na wymiar

W sprzedaży znajdziemy również drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którym zależy na niebagatelnym designie. Jeśli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykona nietypowy projekt na zlecenie, a zarazem zagwarantuje kilkuletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych umieszcza się pięknie prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, warto również położyć nacisk na pozostałe cechy, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Ciężko je wyłamać, bowiem współcześnie coraz częściej wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Zapewnia to lokatorom doskonałą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe są wyposażone też trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. W dzisiejszych czasach w toku wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najwyższej jakości środki impregnujące, które osłaniają ich powłokę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]