Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe

Potrzebujesz czyściwa włókninowego? Wejdź na verdeavis.pl/czysciwa-przemyslowe.html.

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pozwalają zachować wysokie normy czystości w wielu zakładach pracy. Które z nich są obecnie dostępne w sprzedaży? Na co trzeba zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W branży medycznej i w myjniach – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – korzysta się z nich zazwyczaj w przeróżnych gałęziach gospodarki, np. na myjniach, w warsztatach samochodowych, w branży medycznej, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których potrzebne są mocne i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z tłuszczem, kurzem, zaschniętym brudem, plamami z oleju czy pozostałymi ubrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może także być wykorzystane do czyszczenia delikatnych przedmiotów czy wycierania szkła. Profesjonalne czyściwa z powodzeniem zastępują standardowe szmatki, są delikatne dla skóry, a przy tym niezmiernie chłonne, wytrzymałe oraz elastyczne

Uniwersalne i papierowe – odmiany czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy rozmaitego typu czyściwa techniczne. Fundamentalny podział wyróżnia czyściwa z papieru oraz z włókien. Na potrzeby sektora gastronomicznego stworzono czyściwa przystosowane do bezpośredniego kontaktu z pokarmami. W sklepie Verde Avis kupisz produkty wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące pyłu, do usuwania trwałych zabrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do sprzątania różnorodnych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]