Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Jeśli potrzebujesz łańcuszków celebrytek, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne albo z otworem, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem przekory i ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]