Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Chcesz zobaczyć, kto przygotowuje wirtualny spacer Krynica Zdrój? Koniecznie skieruj się w to miejsce

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa lub nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przechodzić do kolejnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko stworzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. salon piękności bądź siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]