Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Nowoczesny biznes nie poradzi sobie bez marketingu. W dzisiejszych czasach reklama przybiera wielorakie formy: umieszcza się ją na portalach społecznościowych i ogólnie w internecie, oraz w telewizji. Ale wciąż nie odchodzi się od tradycyjnych nośników reklamy, m.in. kalendarzy czy plakatów. Wykorzystuje się także jeszcze jeden model działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy niezmiernie lubią – promocję poprzez gadżety.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta logotyp marki

W odróżnieniu do pozostałych form promocji, różnego rodzaju gadżety są namacalną rzeczą, która często jest bardzo przydatna, dlatego użytkowana jest przez dłuższy okres czasu. To z kolei powoduje, że konsumenci i nasi potencjalni partnerzy bardzo je doceniają. Trudno spotkać kogoś, kto odmówi przyjęcia w banku bądź w kancelarii długopisu albo torby na sprawunki. Są to wszak rzeczy, które zawsze warto mieć w zanadrzu. A co najważniejsze – taki przedmiot jest bezpłatny! Tymczasem używając na co dzień taki gadżet, klient przez cały czas widzi logotyp firmy, od której go otrzymał, co sprawia, że w konsekwencji wydaje się mu ona bardziej rozpoznawalna.

Na jakich gadżetach reklamowych wykonuje się nadruk?

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na tworzywach sztucznych, powierzchniach drewnianych, jak i tekstyliach, toteż jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod stosowanych do wytwarzania gadżetów reklamowych. Najczęściej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież promocyjna – przeważnie nanosi się firmowe logo na koszulki, a czasem także na bezrękawnikach, polarach oraz spodniach. Oprócz tego można nanieść logo firmowe na torbie na zakupy, parasolu i ręczniku. Jeżeli poszukujemy szerokiego asortymentu przedmiotów do nadruku, należy zajrzeć na ofertę hurtowni odzieży reklamowej. W jednym miejscu można wtedy zamówić nie tylko koszulki i pozostałą odzież z nadrukiem, ale też m.in kubki, apteczki oraz latarki, co przyśpieszy przygotowanie każdej kampanii promocyjnej.