Projektowanie stron internetowych – nie kieruj się tylko ceną

Jeśli chcesz zlecić projektowanie stron www Kraków, wejdź na seo4.net

Funkcjonalność stron www wynika przede wszystkim z ich projektów. Tworząc witryny www należy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale także doświadczeniu użytkowników – kiedy poruszanie się po stronie będzie dla nich przyczyną problemów, od razu wejdą na drugą stronę i zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane zyski, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by użytkownicy nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Zasady projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką należy kierować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – przyciągną wtedy wzrok użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Ważne będzie również to, żeby najważniejsze elementy strony umieścić na osi, po której wędruje uwaga internauty – to kwestia standardów od dawna stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie zlecić?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W przypadku witryny firmowej złym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie przynosić zyski, warto zlecić to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]