Kurs rysunku – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą kursu rysunku w Krakowie? Nie zwlekaj! Zajrzyj na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają też osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]