Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs

Zainteresowany digital painting kurs? Skieruj się tutaj

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]