Gotowanie dla najmłodszych – warsztaty kulinarne dla dzieci

Na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/ odnajdziesz pełną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci.

Dzieci uwielbiają brać udział w gotowaniu – wybierać i przynosić składniki czy ozdabiać ciasta. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny Twojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci – dlaczego warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do maluchów w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci rozwijają swoją pomysłowość oraz uczą się samodzielności i co bardzo ważne – nabywają przydatne umiejętności. A w tym samym czasie świetnie się bawią. Dobieranie oraz mieszanie ingredientów, nauka nieskomplikowanych przepisów oraz łączenie ulubionych smaków – to wszystko sprawia, że dzieci z zapałem eksperymentują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo reguły, jakie obowiązują w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach biorą udział też rodzice, jest to więc znakomita okazja do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Opiekunowie mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a później skosztować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Zajęcia organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny. W trakcie kursu uczestnicy przyrządzają danie główne oraz deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować smaczny makaron na słodko lub słono, ewentualnie podjąć próbę upieczenia aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują także wyborną deser – mus z lodami truskawkowymi i kruchym ciastem. Lekcja powiązana z zabawą to najlepszy sposób spędzania wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ulubionych posiłków daje dzieciom mnóstwo satysfakcji. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do dekorowania tortu czy pieczenia doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednie nastawienie do dzieci.

Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]