Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Jeśli chcesz zamówić skrzynkę telekomunikacyjną, odwiedź tę stronę

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo praktyczne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wycięcia wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i być wyposażona w odpowiednie szczeliny, które wspomagają przypływ powietrza oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. Na rynku znajdziemy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz budynków, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób trzecich, a także ekstremalne warunki. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na przykład na paski rzepowe lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed wtargnięciem osób trzecich

Priorytetowym elementem jest również ochrona przed dostępem osób niepowołanych do środka szafki. W tym celu służą wzmocnione zasuwy. To ważne także w domu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie zapominajmy także o uporządkowaniu przewodów – do tego celu służą dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dostosujemy je do naszego mieszkania.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]