Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Producent silników elektrycznych prądu stałego - pełną ofertę sprawdzisz tutaj.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni planetarnych i falowych, jak również silników elektrycznych DC wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się wyjątkową żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]