Długie kolczyki – pałeczki, listki i w formie łańcuszków

Gustowna biżuteria wyśmienicie uwydatnia naturalne piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w różnych sytuacjach – pasuje do pracy, na wielkie przyjęcia albo romantyczną randkę we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – pałki, cienkie łańcuszki i liście

Długie kolczyki współgrają z przeróżnymi rodzajami urody – mogą je nosić zarówno panie z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o łagodnych konturach twarzy. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej dwa centymetry rewelacyjnie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają oblicze, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, przykładowo, w formie liści czy pałeczek. Modne są również wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji oraz bajecznie wyglądają na uszach. Za sprawą odpowiedniej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie wyszczuplone. Długie kolczyki mogą również przybrać kształt kółeczek – te modele nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na osiągnięciu łagodniejszego tonu stylizacji.

Kiedy wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują tak na co dzień i od święta. Będą znakomitym dopełnieniem szykownej kreacji, ubranej na przykład na Sylwestra, uroczystości weselne czy też bal maturalny. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask na pewno zachwyci partnera. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi kamieniami uwydatnią błękitny kolor oczu, a pozłacane pałki będą doskonale pasować do pozostałych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w formie liści – są niezobowiązujące oraz świetnie podkreślają styl casual. Wspaniałą propozycją na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to oznaka ponadczasowej klasy.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]